REGISTRACIJE TEKMOVALCEV V DISCIPLINI LKO

2019 /20 IM

PODALJŠANJE ROKA ZA REGISTRACIJO TEKMOVALCEV V DISCIPLINI LKO

Spoštovana vodstva RD,

tekmovalna podkomisija za lov krapov z obtežilnikom (TPK RZS LKO), je na 4. redni seji 7. februarja 2019, sprejela sklep o podaljšanju registracij za tekmovalce discipline LKO. Registracije tekmovalcev so mogoče do vključno 28. februarja 2019.

Znesek registracije za vsakega člana ostaja nespremenjen (50 €). Nespremenjena ostaja tudi višina startnine za vsako posamezno tekmo (200 €). Za vsako naslednjo prijavljeno ekipo se plača polovična startnina, kar pomeni 100 € za vsako posamezno tekmo. Polovična startnina velja tudi za ekipe, ki jih sestavljajo člani, ki še niso dopolnili 18 let.

Verjamemo, da v vaših članskih vrstah ne manjka tekmovalcev, ki bi se želeli potegovati za naslov državnega prvaka RZS v LKO 2019, zato vas naprošamo, da v navedenem roku za njih opravite registracije.

Za vse informacije pokličite predsednika podkomisije za LKO g. Aleksandra Kolarja, [skriti podatki], lahko pa tudi pošljete elektronsko sporočilo na info@lko.si.

Z lepimi pozdravi,

Aleksander KOLAR,